Zpět na » Premier League » Manchester United bude v lednu utrácet. Koho si Moyes vyhlédl?

Manchester United bude v lednu utrácet. Koho si Moyes vyhlédl?

Manchester United bude v lednu utrácet. Koho si Moyes vyhlédl? © sportinglife.com - David Moyes

2

Líbilo se

01.10. - BULVÁRNÍK Manchester United bude podle anglických médií v lednu výrazně investovat do posílení kádru. Od vedení United údajně dostane manažer David Moyes na nákupy nových hráčů až 100 milionů liber.

Podle zdrojů z klubu plánuje Glazerova rodina financovat lednové posílení kádru Manchesteru United, který prožívá těžký start do nové sezony.

Podle deníků The Guardian a The Sun se Moyes znovu pokusí získat levého obránce Evertonu Leightona Bainese a záložníka Athletica Bilbao Andera Herreru, o které měl zájem už během léta.

Daily Mail a Daily Telegraph dále uvádějí, že dalším cílem Manchesteru United se stal střední obránce Porta Eliaquim Mangala.

Ještě ambicióznější plány by mohl mít Manchester United podle The Times, který naznačil, že by majitelé mohli na nákupy nových hráčů uvolnit až 100 milionů liber.

United podle deníku sledují záložníka Barcelony Andrese Iniestu, realističtěji však vypadá možnost příchodu německého reprezentanta Ilkaye Gundogana z Borussie Dortmund.

Sám Moyes dal po poslední prohře s West Bromwichem Albion najevo, že není spokojen s kvalitou kádru Manchesteru United a posílení týmu považuje na nutnost.

„Chcete-li vyhrát Ligu mistrů, potřebujete pět až šest hráčů světové extratřídy. Podívejte se na Bayern Mnichov, ten je má. Podívejte se na Barcelonu, která je měla v minulosti a Real Madrid, který možná takový tým teď sestavil,“ prohlásil Moyes.

Kam dál?

Vít Sedlák / soccernet.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články