Zpět na » Premier League » Shearer: Neberte ho zpět!

Premier League - Shearer: Neberte ho zpět!

0

Líbilo se

20.06. - Legendární útočník Newcastlu United Alan Shearer varuje svého bývalého zaměstnavatele před angažováním jeho dřívějšího spoluhráče Craiga Bellamyho z Liverpoolu. Myslí si totiž, že by to pro klub nebylo přínosné.

Forvard, který momentálně působí u liverpoolských Reds, je v současnosti často spojován s odchodem z Anfield Road po nepříliš úspěšné sezóně v rudém dresu. Některé informace hovoří o tom, že další kroky Bellamyho mohou nabrat směr severovýchod, konkrétně Newcastle.

Shearer v období své největší slávy vytvořil spolu s tímto velšským bouřlivákem na St. James Parku velice nebezpečné ofenzivní duo. Přesto po jeho odchodu nijak netruchlil. Bellamy měl během roku 2005 nepřekonatelné spory s tehdejším trenérem Strak Graemem Sounessem. Po několika výstřelcích se mu od něj nedostávalo tolik prostoru na hřišti a celá situace vyvrcholila Bellamyho fingovaným zraněním před zápasem s Arsenalem, díky němuž byl vyřazen z kádru a následně poslán na hostování do Celticu Glasgow.

„Velký Al“, jak se často kanonýrovi Shearerovi přezdívá, nemohl uvěřit vlastním uším potom, co se dozvěděl o zájmu nového kouče Newcastlu Sama Allardyce, přivést Craiga Bellamyho zpátky k Magpies.

„Kdyby na mě Rafael Benitez (kouč Liverpoolu) zazvonil, rád bych mu řekl, co byl zač. Doufám, že na tom není nic pravdy (zprávy z Newcastlu, které hovoří o angažování Bellamyho). Byl jsem teď několik dnů na dovolené ve Francii s Gary Speedem a Stevem Harperem (bývalí spoluhráči z Newcastlu) a našimi manželkami. Bylo to skvělé, ale pak si čtu v novinách o Bellamym a Newcastlu a myslím si, že bych si měl dát rozhodně dalšího „panáka“. Měl jsem jich několik,“ uvedl ohromený Shearer.

Velšan také proslul rvačkou v tunelu Anfield Road, kde se minulou sezónu popral s trenérem Magpies Teddy McDermottem po výhře Liverpoolu 2:0. Podle Shearera by v případě přestupu Bellamyho ke Strakám mohla celá situace vypadat zajímavě: „Bylo by to zajímavé, zvláště proto, že Teddy je stále v klubu. V tunelu na Anfield mezi nimi tehdy proběhla výměna názorů a létaly i pěsti, když zápas skončil.“

/ Fotbalportal.cz / itv-football.co.uk / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články