Zpět na » Premier League » Vidič věří, že i bez posil budou United dostateční silní

Vidič věří, že i bez posil budou United dostateční silní

Vidič věří, že i bez posil budou United dostateční silní © skysports.com - Nemanja Vidič

2

Líbilo se

16.08. - Kapitán Manchesteru United reagoval na nátlak médií, která kritizují Davida Moyese za nedokončené přestupy. Skotský manažer se pokoušel získat Thiaga Alcantaru, poté se zaměřil na Cesca Fabregase, ale ani u toho po několika nabídkách neuspěl. Podle Vidiče jsou však United dostatečně silní už nyní a další posily nepotřebují.

Manchester United se bude v letošní sezoně pokoušet o obhajobu mistrovského titulu, jejichž počet se po konci Alexe Fergusona zastavil na čísle 20. Letos čeká Rudé ďábly první rok pod Davidem Moyesem, který bude chtít navázat na práci jeho veleúspěšného předchůdce a do klubové vitríny se pokusí přidat další trofej. K ní by však dle anglických novinářů potřeboval posílit, a to zejména střed zálohy, kde chybí kreativní záložník typu Paula Scholese. Ani Fergusonovi se v předchozích sezonách nepodařilo najít adekvátní náhradu a letos tento úkol padl na hlavu Moyese. Ten sdělil médiím a fanouškům, že do konce srpna přivede slíbené posily, ale dle kapitána United lze trofej obhájit i bez nich.

„Máme kvalitní a velmi široký kádr. My jsme šampioni,“ řekl Vidič pro Sky Sports.

„Máme mnoho mladých hráčů, kteří se v posledních letech obrovsky zlepšili a to je pro klub velice důležité.“

„Věřím, že už nyní jsme dostatečně silní pro získávání dalších trofejí. Jeden nebo dva noví hráči by samozřejmě pro tým byli přínosem, ale i bez nich si poradíme.“

„Cesc Fabregas je velice dobrý fotbalista, ale není na mně, abych říkal, jestli ho potřebujeme nebo ne. Každý hráč, který sem přijde, bude akceptován, stejně jako jsem byl i já, když jsem do klubu přišel.“

Dle posledních zpráv by se United měli zajímat o Mesuta Özila z Realu Madrid. Klub však tyto spekulace zatím nepotvrdil.

Kam dál?

Redakce / skysports.com

Anketa

Podaří se United podepsat nové hráče?

Ano (28)

Ano 54,9%

Ne (23)

Ne 45,1%
Celkový počet hlasů: 51
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články