Zpět na » Premier League » Gervinho blízko přestupu do AS Řím

Gervinho blízko přestupu do AS Řím

Gervinho blízko přestupu do AS Řím © football365.com - Gervinho

1

Líbilo se

25.07. - AS Řím je podle britských a italských médií v pokročilých jednáních s Arsenalem ohledně přestupu útočníka Gervinha. Ten by měl do Itálie zamířit za přibližně 8 milionů eur.

Reprezentant Pobřeží Slonoviny přišel do Arsenalu v roce 2011 z Lille za 10,5 milionu liber jako jeden z nejlepších hráčů Ligue 1, v londýnském celku se však nikdy výrazněji neprosadil a nastupoval většinou až jako střídající hráč.

Během dvou sezón v Premier League zaznamenal Gervinho pouhých devět gólů a další už zřejmě nepřidá, v nejbližší době by měl totiž za přibližně 8 milionů eur přestoupit do AS Řím, kde se znovu sejde se svým bývalým trenérem z Lille Rudim Garciou.

Arsenal naopak stále usiluje o brazilského reprezentačního gólmana Queens Park Rangers Julia Cesara, který se nedávno kvůli mzdovým požadavkům nedohodl na přestupu do italské Neapole.

„Arsenal zůstává konkrétní možností. V Itálii jsem nedávno mluvil s Neapolí, ale ti nechtěli platit Juliovu současnou mzdu. Je to jeden z nejlepších brankářů na světě a po skvělém výkonu na Konfederačním poháru prokázal svoji touhu vrátit se do Itálie,“ prozradil hráčův agent Josias Cardoso.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com

Související odkazy
Nejnovější články