Zpět na » Premier League » Bolton možná podepíše Alonsa

Premier League - Bolton možná podepíše Alonsa

0

Líbilo se

08.07. - Jednoho Alonsa už Premier League má. Onen dotyčný hraje za Liverpool a jeho křestní jméno je Xabi. Nyní na soupisky anglických prvoligových týmu přibude s největší pravděpodobností další z rodu Alonsů – starší bratr Xabiho Mikel.

Mikel Alonso doposud hrál za španělský Real Sociedad jiným názvem San Sebastian, který letos sestoupil z Priméra División o soutěž níže. O služby španělského středopolaře projevil zájem Bolton a Alonsův zaměstnavatel souhlasil s testováním hráče, po němž se Trotters rozhodnou, zda tohoto fotbalistu s definitivní platností koupí.

„Real Sociedad akceptoval požadavek, aby se hráč zapojil do předsezónní přípravy boltonského týmu, jenž probíhá v Rakousku,“ uvádí klub v oficiálním prohlášení.

Sedmadvacetiletý záložník má nahradit Idana Tala, který momentálně jedná o dalším angažmá s izraelským celkem Beitarem Jeruzalém. Podle všeho se přestup skutečně uskuteční a bratr slavnějšího Xabiho tak může do Anglie zamířit. Musí ovšem obstát na zkoušce.

Rodilý Bask Alonso působil většinu své kariéry v Realu Sociedad, i když část fotbalového života strávil na hostování v Numancii. V minulém roce odehrál za San Sebastian 16 zápasů a většinou jen střídal.

„Po konci testovacího období Bolton definitivně oznámí, jestli hráči nabídne kontrakt či nikoliv,“ dodává dále prohlášení Realu Sociedad. Alonso má tedy vše ve svých rukou. Pokud přesvědčí, brána jménem Premier League se pro něho může otevřít.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články