Zpět na » Premier League » Další Sanchezův muž do Fulhamu

Premier League - Další Sanchezův muž do Fulhamu

0

Líbilo se

06.07. - Manažer Fulhamu Lawrie Sanchez chce zopakovat úspěch s reprezentací Severního Irska i ve Fulhamu a zřejmě hodlá použít i stejné hráče. Na Craven Cottage míří další z jeho bývalých svěřenců - záložník Steven Davis z Aston Villy.

Dvaadvacetiletý středopolař podepsal ve Fulhamu čtyřletý kontrakt, odstupné činí čtyři miliony liber. Davis byl stálým členem základní sestavy pod manažerem Davidem O´Learym, ale v minulé sezóny pod vedením Marton O´Neilla své místo ztratil a rozhodl se odejít. Přestupem do Fulhamu tak následuje kroky bývalého spoluhráče Aarona Hughese, který zamířil stejným směrem.

"Rozhodoval jsem se dlouho, v Aston Ville jsem byl skoro celou kariéru, takže volba nebyla jednoduchá. Ale diskutoval jsem o tom s manažerem a jeho plány mě zaujaly, takže jsem se rozhodl přestoupit a vím, že je to krok správným směrem," popisuje své dilema Davis.

"Udělal jsem ho nejmladším kapitánem Severního Irska v historii - z důvodu jeho odhodlání, zápalu a nadšení pro hru. Dodá týmu další kvalitu. Přestupy jsme rozjížděli pomalu, ale teď už jsme pár hráčů přivedli. Už se těším na tréninky a samozřejmě na start nové sezóny," dodává Sanchez.

Nejnovější zpráva z tábora Fulhamu hovoří o tom, že o obránce Francka Queudreho má zájem jeho bývalý klub - francouzský Lacing Lens.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články