Zpět na » Premier League » Novou posilou Aston Villy je Reo-Coker

Premier League - Novou posilou Aston Villy je Reo-Coker

0

Líbilo se

06.07. - O záložníka Nigela Reo-Cokera, který zažádl po skončení minulé sezóny West Ham o uvolnění, měla od začátku největší zájem Aston Villa a také to je právě tým z Birminghamu, kam Reo-Coker zamířil. West Ham za něj obdrží odstupné ve výši 8,5 milionu liber.

Třiadvacetiletý Reo-Coker nastoupil za West Ham ve 142 zápasech, stal se důležitou součástí týmu a dokonce převzal kapitánskou pásku, ale trochu překvapivě se rozhodl Upton Park opustit a zkusit novou výzvu. Někteří fanoušci ze špatných výkonů týmu, který bojoval převážnou část sezóny o záchranu, vinili právě kapitána anglické jedenadvacítky. Dokonce obdržel výhružný dopis.

"Lidé se mě ptají, jestli jsem se cítil ve West Hamu odstaven a myslím, že ano - udělali ze mě obětního beránka. Na druhou stranu mě tahle zkušenost posílila, ale nemyslím si, že by si tím měl každý projít, zvlášť, když je mu 22. Jestli mě lidé viděli jako uraženého, tak na to mají právo. Já se akorát cítíl odstaven. Nevím, jak se lidé budou chovat, až se sem jednou vrátím. Já vím, že jsem do každého zápasu dával 110%," říká zklamaný Reo-Coker.

"Jsme rádi, že je tu s námi. Měl velký zájem sem přestoupit, je to výjimečný hráč, který pro nás bude excelentní posilou," vítá svoji první letní posilu manažer O´Neill.

"Důvod, proč jsem si vybral Aston Villu je ten, že chce hrát o poháry. Martin O´Neill mi nastínil své plány a já věřím, že jich můžeme dosáhout. Nejsem žádná superstar, žádný zázrak. Ale snažím se tvrdě pracovat a dávat do každého zápasu maximum," dodává Reo-Coker.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články