Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Michael Owen nebude na rozlučku vzpomínat v dobrém

Michael Owen nebude na rozlučku vzpomínat v dobrém

Michael Owen nebude na rozlučku vzpomínat v dobrém © zimbio.com - Michael Owen

0

Líbilo se

12.05. - Smutné loučení zažila bývalá hvězdy Liverpoolu Michael Owen. Nejprve našel své zaparkované auto poházené vajíčkama a pak se v posledním zápase kariéry objevil pouze na lavičce.

Takovou rozlučku si nepřeje žádný fotbalista. Přitom Michael Owen byl považovaný za zázračné dítě, které vstřelilo v dresu Liverpoolu 118 branek, působilo v dresu Realu Madrid či Manchesteru United. Nesmí zapomenout ani na vítězství v anketě Zlatý míč, kterou vyhrál v roce 2001.

Owen se na zápas připravoval celý týden, mělo se jednat o krásnou rozlučku s bohatou fotbalovou kariérou, ale místo toho z toho byl propadák. Nejprve ráno našel své auto zaházené vajíčky, ale okamžitě věděl odkud vítr fouká. Nejpšíš se jednalo o žert jednoho z jeho spoluhráčů z dresu Stoke. Druhé překvapení mu připravil trenér, když ho v zápase s Tottenhamem, ve kterém už o nic nešlo, nechal sedět celý zápas na střídačce. Bývalá hvězda Premier League se v zápase nepředstavila ani na okamžik a jeho rozlučka mu velice zhořkla.

Owenův vůz (zdroj: dailymail.co.uk)

Owen na lavičce při svém posledním utkání (zdroj: zimbio.com)

Kam dál?

/ fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články