Zpět na » Premier League » Schwarzer nepodepsal v Middlesbrough

Premier League - Schwarzer nepodepsal v Middlesbrough

0

Líbilo se

07.07. - Dlouholetá brankářská jednička Middlesbrough Mark Schwarzer nepodepíše novou smlouvu, která mu byla nabídnuta. Abychom však byli přesní. Zatím ne, protože ta zmíněná byla podle jeho manažera neakceptovatelná.

Čtyřiatřicetiletý gólman nicméně má na Riverside ještě rok platnou smlouvu a už teď je skálopevně přesvědčen o tom, že by chtěl s klubem stvrdit i svou další budoucnost.

„Vedení se zeptalo Marka, co by chtěl a on odvětil, že jeho přáním je zůstat. Udělali jsme klubu a hráči férovou nabídku. Markovi navrhli určitou smlouvu, ale s podmínkami jsme nemohli souhlasit,“ uvedl hráčův agent Shep Messing.

Schwarzer nedávno kritizoval klub zato, že nedokázal udržet nejlepšího střelce Marka Viduku, kterému nebyla zavčas předložena nová smlouva. Australský brankář mohl podle svých vlastních slov odejít ze stejných důvodů. Jakmile kontrakt Vidukovi vypršel upsal se jednatřicetiletý kanonýr Newcastlu jako volný agent.

„V Middlesbrough se tohle začíná stávat docela normálním. Nechávají věci na poslední chvíli a pak je najednou pozdě. Rychle vše řeší jen, když jsou pod tlakem,“ sdělil rozhořčený australský reprezentant.

Schwarzer se se svým dlouhodobým spoluhráčem a krajanem Vidukou nyní připravují s australským národním mužstvem na Asia Cup, do nějž vstoupí zítřejším zápasem s Ománem. Zatímco gólman byl z důvodu dovolené a reprezentačních povinnosti mimo Anglii, jeho zaměstnavatel už posílil o několik hráčů. Konkrétně Aliadiera a Tuncay Sanliho, kteří mají Viduku nahradit.

/ bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články