Zpět na » Premier League » Angličané loví dále u Jadranu

Premier League - Angličané loví dále u Jadranu

0

Líbilo se

03.07. - Fotbalportal přináší další novinky možných přestupů z Chorvatska do Albionu. Zanedlouho již Vás budeme moci informovat ve speciálních sekcích, sdružujících několik méně zvučných evropských lig, včetně té chorvatské.

Ještě neutichly v Chorvatsku emoce po prodeji jejich nejlepšího hráče Eduarda Da Silvy do Arsenalu za dosud ne na 100% potvrzených 24 miliónů euro (proto jsou s tím v Anglii takové tajnosti, protože když přijeli vyjednavači do Dinama Zagreb s nabídkou 12 milionů euro, tak je Chorvati rovnou vyhodili) a už se chystají přesuny další. On je totiž tento hráč naprosto vyjímečný (jak zde již níže popisoval kolega) a tak mne trošku zaráží, že by si měl tento hráč nějak těžce vybojovávat místo v útoku Arsenalu.

Na řadě by měl být druhý nejlepší Chorvat současnosti a jeden z nejnadějnějších pravých beků Evropy, 21 letý Vedran Čorluka, taktéž z Dinama Zagreb, o kterého mají eminentní zájem londýnští kohouti. Tady leží na stole částka okolo 15 milionů euro, což by bylo naprosto adekvátní. Ani Arsenal ještě s nákupem nekončí, zajímá se také o Ognjena Vukojeviće, záložníka taktéž Dinama Zagreb. Bohužel tady by byla cena asi příznivější, ale tento hráč nemá potřebný počet startů za reprezentaci, takže by v Anglii nedostal pracovní povolení.

Chorvati si totiž v Anglii získali velké jméno, když jejich reprezentace na stadionu Maksimir Dinama Zagreb totálně znemožnili anglickou reprezentaci a vyhráli v kvalifikaci na EURO 2008 loni na podzim 2:0. Na tom zápase jsem byl osobně a vím, o čem píšu.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články