Zpět na » Premier League » Geremi přestoupí do Newcastlu

Premier League - Geremi přestoupí do Newcastlu

0

Líbilo se

03.07. - Sam Allardyce pokračuje v přebudovávání kádru Newcastlu United, dnes se mu podařilo dotáhnout do konce avizovaný přestup kamerunského reprezentanta Geremiho Njitapa z londýnské Chelsea. Aby bylo vše kompletní, zbývá už jen vyřídit pro hráče pracovní povolení.

Osmadvacetiletý Kamerunec se úspěšně podrobil lékařské prohlídce a v Newcastlu se dohodl na tříletém kontraktu. Geremi je ceněný pro svoji univerzálnost, může nastupovat na pravém kraji obrany nebo na jakémkoliv místě v záložní řadě, navíc přichází zadarmo. Zájem o něj mělo několik klubů z Premier League.

Geremi se tak zařadí po bok nových posil Joeyho Bartona, Marka Viduky a Davida Rozehnala. Newcastle odjíždí už dnes na soustředění do Rakouska, pokud se Geremiho pracovní povolení podaří vyřídit rychle, odjede s týmem také.

Bývalý záložník Realu Madrid se na Britské ostrovy podíval poprvé v sezóně 2002/03, kterou strávil na hostování v Middlesbrough. Poté přestoupil do Chelsea, za kterou odehrál celkem 72 utkání a vstřelil čtyři góly. S přibývající konkurencí však byla jeho pozice stále těžší a místo v základní sestavě na něj moc často nezbývalo. Za kamerunskou reprezenatci nasbíral šest desítek startů.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články