Zpět na » Premier League » Tevez: Zachráním Mariovu kariéru

Tevez: Zachráním Mariovu kariéru

Tevez: Zachráním Mariovu kariéru © zimbio.com - Mario Balotelli a Carlos Tevez

3

Líbilo se

07.01. - Carlos Tevez se postavil za svého spoluhráče z útoku, který momentálně čelí mediální smršti. Mario Balotelli se na tréninku porval s manažerem Mancinim a spekulovalo se o jeho konci v klubu. Tevez měl v minulosti také s italským trenérem spory, a tak má Balotellimu co radit, aby situaci urovnal.

Budoucnost Maria Balotelliho na Etihad Stadium byla opět ohrožena poté, co se na tréninku porval s Robertem Mancinim a anglické bulvární plátky byly u toho. Novinářům se podařilo zachytit Balotelliho v rozporu s italským manažerem, kdy se oba snažili toho druhého fyzicky napadnout. Mancini sice před novináři prohlásil, že jsou vztahy mezi ním a italským bouřlivákem v pořádku, ale na fotkách z tréninku to tak rozhodně nepůsobilo.

Svou pomoc v této situaci nabízí Italovi i Carlos Tevez, který před šestnácti měsíci také s Mancinim nevyšel a vypadalo to, že si za Citizens již nekopne. Poté byl však součástí úspěšného kádru, kterému se podařilo získat titul v Premier League.

„Snažím se Mariovi pomáhat. Často spolu mluvíme, jak na hřišti, tak mimo něj“, komentoval situaci kolem Balotelliho Tevez.

„Byl jsem v podobné situaci jako on.“

„Vždy se snažím mu pomoci. Dělá stejné chyby, jako jsem dělal v minulosti já.“

Kam dál?

Redakce / thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články