Zpět na » Premier League » Atlétiko odmítá spekulace

Premier League - Atlétiko odmítá spekulace

0

Líbilo se

29.06. - Ĺ panělský útočník ve službách Atlétika Madrid Fernando Torres je už podle všeho jednou nohou v Liverpoolu a stvrzení smlouvy jeho podpisem se zdá být pouhou formalitou. Vedení madridského klubu je však trochu jiného názoru a tvrdí: „Věci se mohou změnit.“

Ještě před několika dny byl Torresův přestup k týmu Reds takřka hotovou záležitostí. Jednání už údajně probíhala a vše mělo být dořešeno během několika týdnů. Dnešní ranní zprávy přicházející ze stadionu Vicenta Calderona, ale hovoří poněkud odlišným jazykem.

Vedení Atlétika v zásadě není striktně proti odchodu jeho ofenzivního klenotu, ovšem říká, že zatím žádná schůzka představitelů obou klubů neproběhla a zároveň podotýká, že souhlasu s tímto transferem zatím rozhodně nebylo dosaženo.

„Momentálně se ještě nic nestalo. Neprobíhají žádná jednání, ovšem věci se ještě mohou změnit. Hráč je v současnosti na dovolené a celou problematikou se bude zabývat až po nástupu do tréninku ( 9. čevence ) pro zápas Intertoto Cupu. Nyní jsou všechny řeči o přestupu jenom spekulacemi a náš klub doufá, že Fernando u nás zůstane i pro příští sezónu,“ uvedl mluvčí Atlétika Madrid.

/ Fotbalportal.cz / itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články