Zpět na » Premier League » Derby zlomilo svůj přestupový rekord

Premier League - Derby zlomilo svůj přestupový rekord

0

Líbilo se

29.06. - Nováček Premier League Derby County doposud na přestupovém trhu přílišnou aktivitu nevyvíjel, ale hned první přestup stojí za to. Klub zlomil svůj přestupový rekord, když z Norwiche přivedl za 3,5 milionu liber welšského útočníka Roberta "Earnieho" Earnshawa.

Ĺ estadvacetiletý Earnshaw je první posilou Beranů před novou sezónou, na Pride Parku podepsal tříletý kontrakt. Jeho cena 3,5 milionu liber překonala dosavadní nejdražší nákupy v historii klubu. Seth Johnson, Craig Burley, Branko Strupar, Georgi Kinkladze, ti všichni stáli 3 miliony liber.

Bývalý hráč Cardiffu a West Bromwiche byl v minulé sezóně nejlepším střelcem Norwiche. Soupeřům nastřílel celkem 20 branek a to i přesto, že byl nucen vynechat tři měsíce kvůli zranění třísel. V dresu Kanárků během 18 měsíců nastřílel celkem 27 gólů a dal zapomenout na předchozí nevydařené angažmá ve West Bromu.

"Jsme nadšení, že máme v týmu nového útočníka s tak fantastickou gólovou bilancí. Góly střílel na všech úrovních, Premier League a reprezentaci nevyjímaje. Robert je fantastická posila a jsem si jistý, že i fanoušci budou velmi rádi," neskrývá nadšení manažer Billy Davies.

"Začali jsme posilování překonáním přestupového rekordu, ale další týdny budeme mít ještě dost práce. Jsme rozhodnuti poskytnout Billymu takový tým, který bude schopen minimálně udržet status Premier League. Ideální by bylo, kdyby nové posily přišly co nejdříve. Bereme to jako výzvu," přislíbil fanouškům další posily prezdient Derby Peter Gadsby.

Martin Vymyslický / teamtalk.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články