Zpět na » Premier League » Bent nejspíš do Tottenhamu

Premier League - Bent nejspíš do Tottenhamu

0

Líbilo se

28.06. - Hon na lišku je v Anglii stále populární tradicí. Smetánka společnosti štve toto zvíře tak dlouho dokud jej neuloví. I v Premier League je čas od času k vidění podobný hon. Ten momentálně nejžhavější probíhá okolo útočníka Charltonu Darrena Benta. Podle posledních informací by se totiž mohl stát kořistí Tottenhamu.

V posledních několika měsících snad nebylo dne, kdy by se nespekulovalo o tom, kam zamíří ostrostřelec londýnských Addicks Bent. Chvíli to vypadlo, že by ho na svou stranu mohl přetáhnout West Ham, chvíli Liverpool a poté zase Tottenham.

V minulém týdnu ovšem celá situace okolo Darrena Benta nabyla konkrétních podob. Sám hráč zamítl nabídku West Hamu, který za něj nabídl 17 miliónů liber, tedy sumu, jež vedení Charltonu určilo jako minimální. Přestup už se zdál být hotovou věcí, ale nejlepšímu střelci týmu z The Valley za minulou sezónu se na východ Londýna moc nechtělo. Neuskutečnilo se tak shledání s Bentovým starým známým Alanem Curbishleym, jenž si ho před dvěma lety vyhlédl ještě když vedl právě Charlton a za 2,75 miliónů liber Benta tehdy koupil z Ipswich Town.

Nyní se do hry pořádně vložil Tottenham, který byl vždy vysněným klubem tohoto útočníka a jak se zdá, Kohouti mají opravdu navrch. V posledních dnech údajně probíhala jednání o transferu a podle všeho oba celky nejsou daleko od společné dohody.

Dříve se spekulovalo i o zájmu Liverpoolu. Jenže ten má teď jiné starosti. Rafael Benitez si umanul, že z Atlétika Madrid raději přivede Fernanda Torrese a jeho zraky tak míří na svůj rodný Pyrenejský poloostrov. Bent už pro něj nejspíš není prioritou.

V případě přestupu na White Hart Lane by si měl hráč přijít až na dvacet tisíc liber týdně, což je plat, který by jistě zacloumal i s hodně zatvrzelými oříšky. Pokud Bent odejde do Tottenhamu, Martin Jol by se na přibližně 95 procent zbavil Jermaina Defoea, o nějž se zajímají Manchester United a Aston Villa a který by byl tím pádem u Spurs nadbytečným.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články