Zpět na » Premier League » Sanchez chce do Fulhamu osm posil

Premier League - Sanchez chce do Fulhamu osm posil

0

Líbilo se

27.06. - Nový manažer londýnského Fulhamu Lawrie Sanchez se v oficiálním klubovém magazínu Full Time vyjádřil, že by do klubu během léta rád přivedl až osm nových tváří. S posilováním začal právě dnes, jako prvního si přivedl starého známého ze severoirské reprezentace - obránce Aarona Hughese z Aston Villy.

"Přes léto chceme udělat hlavní změny a přivést do klubu šest, sedm nebo osm nových hráčů. Pak budeme potřebovat čas na sehrání. A to se nestane přes noc, nebude nám stačit ani pět týdnů. Abychom se dostali tam, kde jsem byl se Severním Irskem, bude to trvat tři roky. Pokrok byl postupný a když se nedařio, lidé se ptali, co se děje. Ale zvládli jsme to a když jsem odcházel, vedli jsme kvalifikační skupinu. Stejný postup bych chtěl aplikovat ve Fulhamu. Chci, aby lidé věděli, že přijdou ty časy, kdy se nás budou ptát, co se děje. Ale já jim garantuji, že až se dostaneme tam, kam chci, budou říkat: Ano, tohle není špatné," nechává nahlédnout do svých plánů Sanchez a zároveň prosí fanoušky Cottagers o trpělivost.

Ze seznamu posil si už může odškrtnout jedno jméno. Dnes se mu podařilo dokončit přestup severoirského reprezentanta Aarona Hughese z Aston Villy. Univerzální obránce podepsal na Craven Cottage smlouvu na tři sezóny a Sanchez za něj zaplatil rovný milion liber. Sedmadvacetiletý bek strávil v Birminghamu dvě sezóny, během nichž nasbíral za Villans přes padesátku startů. Dříve hrával za Newcastle United.

"Jsem nadšený, že budu moci hrát ve Fulhamu a těším se na spolupráci s Lawriem Sanchezem i na klubové úrovni. V Aston Ville bylo fajn, ale když se mi naskytla tato příležitost, neváhal jsem přijet a pohovořit si s manažerem takto ambiciózního klubu, který o mě měl velký zájem. Jsem rád, že se mi podařilo přestoupit ještě před startem sezóny, budu moci poznat všechny spoluhráče," hýřil nadšením Hughes.

"Jsem moc rád, že se nám podařilo Aarona přivést. Když jsem vedl Severní Irsko, býval to můj kapitán. Vždy jsem v něm viděl vůdcovské schopnosti, jeho kvality byly zřetelné na první pohled. Do týmu přinese potřebné odhodlání a houževnatost, což jsou nedílné součásti mojí filozofie pro příští sezónu," sdílí Hughesovo nadšení i Sanchez a vyzdvihuje přednosti nové posily.

Co se dalších posil týče, tak velmi blízko je údajně příchod záložníka Stevena Davise, rovněž z Aston Villy. Na seznamu jsou i další bývalí Sanchezovi svěřenci ze severoirské reprezentace - obránce Chris Baird ze Southamptonu a útočník David Healey z Leedsu. O příchodu útočníka Diomansyho Kamary se stále spekuluje v souvislosti s výměnou za Heidara Helgusona. Otevřený je i příchod Korejce Ki-Hyeon Seola.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články