Zpět na » Premier League » Smithe by rádi i v Portsmouthu

Premier League - Smithe by rádi i v Portsmouthu

0

Líbilo se

25.06. - Budoucnost Alana Smithe coby hráče Manchesteru United je probírána v řadě spekulací. Ty nejnovější hovoří o velkém zájmu Portsmouthu. Bude se populární útočník po třech letech strávených na Old Trafford stěhovat?

Smith momentálně čeká na vyjádření Sira Alexe Fergusona zda a v jaké míře s ním počítá do dalších sezon. Přesto se bez ohledu na manažerovu odpověď zřejmě nebude muset se o své další působiště obávat.

Nejen Pompey, nýbrž i Middlesbrough, Aston Villa, Everton, Sunderland či Tottenham jsou totiž těmi, kam by šestadvacetiletý hráč mohl podle novinách zpráv eventuálně zamířit. Cena anglického reprezentanta se pohybuje okolo sedmi miliónů liber.

A právě to si velmi pochvaluje Harry Redknapp, šéf lavičky Portsmouthu. "Alan Smith by mohl být k mání za velmi přijatelnou sumu. Má dostatek zkušeností na to, aby jsme jí do něj mohli bez vážnějších obav investovat. Věřím, že by byl dobrý posilněním našeho týmu."

Smith nicméně není jediným útočníkem, o kterého mají v Portsmouthu zájem. Dalším je i striker španělské Sevilly Fredi Kanoute. Jeho návrat na Ostrovy se však momentálně i podle slov Redknappa nejeví jako příliš pravděpodobný.

/ skysports.com / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články