Zpět na » Premier League » Rodgers: Suarez je skutečný hrdina, ne simulant

Rodgers: Suarez je skutečný hrdina, ne simulant

Rodgers: Suarez je skutečný hrdina, ne simulant © zimbio.com - Luis Suarez

1

Líbilo se

01.10. - Manažer Liverpoolu obhajuje Luise Suareze, který byl v poslední době viněn ze simulování. V zápase s Manchesterem United se útočník Reds pokoušel vymodlit si penaltu, avšak sudí jeho pádu nevěřili a uruguayský útočník byl médii okamžitě označen za „divera“. Podle Rodgerse je však skutečnost úplně jinak a není dobré, že Suarez v dalších zápase doplácí na svou reputaci.

Luis Suarez je v současnosti řazen mezi nejčastěji simulující hráče a k jeho pádům už sudí v Premier League přistupují s určitým nadhledem. Uruguayskému forwardovi to však může škodit v momentě, kdy kvůli jeho pověsti není odpískán zákrok za hranicí pravidel, k čemuž došlo v zápase s Norwichem a manažer Rodgers se mohl po právu hněvat.

Na stranu útočníka Reds se po zápase s Manchesterem United postavil Steven Gerrard a jeho slova podpořil i Brendan Rodgers, podle kterého není Suarez simulantem, nýbrž pravým hrdinou svého klubu. Manažer Liverpoolu se zlobil na rozhodčího poté, co v zápase s Norwichem nebyla odpískána penalta po jasném faulu Leona Barnetta.

„Byla to jasná penalta. Tady musím být upřímný a věřit Luisovi“, komentoval zákrok Barnetta Brendan Rodgers.

„Každý na hřišti věděl, že to byla penalta. Pokud se podíváte o týden zpět, kdy Antonio Valencia získal penaltu bez toho, aniž by byl zasažen, dnes mladý Barnett loktem zasáhl Luise a zůstal bez trestu.“

„Vím, že tímto způsobem Luis platí za svou reputaci. Není tu nic, co bychom s tím mohli udělat.“

Kam dál?

Redakce / thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články