Zpět na » Premier League » Pienaar bude hostovat v Evertonu

Premier League - Pienaar bude hostovat v Evertonu

0

Líbilo se

20.07. - Velmi krátce trvala jednání mezi Borussií Dortmund a Evertonem ohledně příchodu záložníka Stevena Pienaara do Anglie. Reprezentant Jihoafrické republiky stráví příští sezónu na Goodison Parku formou hostování, které se poté může proměnit v přestup.

Pienaar přiletěl do Anglie už včera a během dneška se v Evertonu podrobil zdravotní prohlídce a dohodl se na podmínkách smlouvy. Zástupci Borussie Dortmun potvrdili, že se jedná o roční hostování s následnou opcí na přestup.

Pětadvacetiletý Pienaar tak následuje kroky Tomáše Rosického. Minulé léto přišel do Dortmundu jako náhrada za českého reprezentanta a nyní podobně jako on míří do Premier League. V uplynulé sezóně odehrál v Bundeslize 25 zápasů bez vstřelené branky. Kouč Thomas Doll mu však oznámil, že pro příští sezónu s ním nepočítá.

O Pienaara měl zájem i Manchester City, ale Toffees byli rychlejší a s univerzálním záložníkem by měli podepsat smlouvu během víkendu. V pondělí by pak měl být oficiálně představen jako nová posila klubu. Steven Pienaar je po Philu Jagielkovi teprve druhou novu tváří v týmu Davida Moyese.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články