Zpět na » Premier League » Drenthe a Chelsea?

Premier League - Drenthe a Chelsea?

0

Líbilo se

18.07. - Když Nizozemsko zvítězilo nad Srbskem ve finále letošního mistrovství Evropy do jedenadvaceti let, patřil Royston Drenthe k největším persónám „oranžových“. Podle očekáváním nad ním momentálně krouží zraky klubů z celého Starého kontinentu. Jedním z nich je údajně i Chelsea.

Západolondýnský celek je už v jednáních dokonce tak daleko, že se prý dohodl s dosavadním Drentheho zaměstnavatelem Feyenoordem Rotterdam na odstupném a holandský klub nebyl proti.

Dvacetiletý hráč, který může nastupovat v kterékoliv řadě na levém okraji, byl kontaktován velkým množstvím zájemců o jeho služby, mezi nimiž bychom mohli najít např. Real Madrid a jiné. Bílý balet, ale nejspíš ze hry o tohoto univerzálního fotbalistu vypadl, protože na spadnutí je příchod Robbena právě z týmu Blues.

Chelsea je podle listu The Independent velmi blízko dosažení dohody. Feynoord již údajně kývl na nabídku 6, 76 miliónů liber. Nizozemská Eredivise tak s největší pravděpodobností přijde o jednoho z nejtalentovanějších fotbalistů současnosti. Feyenoord ví, že jej nemůže v klubu dlouho udržet a pokud Londýňané skutečně dodrží slovo, přestup by se mohl uskutečnit.


/ Fotbalportal.cz / itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články