Zpět na » Premier League » Eriksson: Chci do týmu britské hráče

Premier League - Eriksson: Chci do týmu britské hráče

0

Líbilo se

17.07. - Nový manažer Manchesteru City Sven-Goran Eriksson prozradil svůj úmysl přivést do klubu především hráče narozené na Britských ostrovech. Zároveň dodal, že hlavním cílem klubu bude vyhnout se starostem o záchranu.

Bývalý kouč anglického národního týmu však zatím něco jiného říká a něco jiného činí. Zatím se v klubu objevily pouze posily ze zahraničí - útočník Rolando Binachi z Itálie, Ĺ výcar Gelson Fernandes a naposledy brazilský záložník Geovanni. Ten podepsal smlouvu teprve dnes večer. Citizens získali bývalého záložníka Barcelony jako volného hráče poté, co mu skončila smlouva v brazilském Cruzeiru.

Eriksson však hodlá klub ještě přd začátkem sezóny posílit také z domácích zdrojů. Jeho nákupy totiž ještě zdaleka nekončí, v jednom z rozhovorů prozradil, že by do klubu mohl přivést až tucet nových tváří.

"Bylo by dobré přivést nějaké Brity. Není snadné najít dobré domácí hráče, ale zkoušíme to. Pokud budeme trpěliví, tak se nám to podaří. Každý ví, že stále potřebujeme posílit," říká švédský kouč, který se může opírat o tučný transferový rozpočet. Nový vlastník Ĺ inavatra mu je ochoten nabídnout až 50 milionů liber.

Eriksson se však zatím zdráhá stanovovat nějaké přehnané cíle. Věří však, že jeho tým bude konkurenceschopný.

"Je těžké mluvit o cílech, dokud nemáme tým kompletní. Ale jedním z cílů je určitě nehrát ve spodní části tabulky. To by měl být hlavní cíl. Jakmile bude tým kompletní, můžeme se bavit o cílech. Ale teď je ještě brzy," dodává Eriksson.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články