Zpět na » Premier League » Mido zkusí štěstí v Birminghamu

Premier League - Mido zkusí štěstí v Birminghamu

0

Líbilo se

17.07. - Egyptský útočník Mido se pokusí napravit loňskou nevydařenou sezónu v dresu nováčka z Birminghamu City. Manažer Blues Steve Bruce by navíc z Tottenhamu rád získal i Midova krajana Hossama Ghalyho.

Egyptský reprezentant nastřílel předloni za Tottenham 11 gólů. Spurs o něj tolik stáli, že za něj zaplatili římskému AS skoro pět milionů liber a proměnili jeho hostování v přestup. Minulá sezóna však byla z jeho strany velkým zklamáním, když Mido nastoupil jen ve dvanácti střetnutích.

Zájem o něj údajně měl Portsmouth, nejblíže však byl jeho přestup do Fulhamu. Sám Mido však dnes prohlásil, že odchází do Birminghamu. Čtyřiadvacetiletý útočník stráví nadcházející sezónu na St. Andrews na hostování a pokud se klub udrží v Premier League, může na něj uplatnit opci.

"Obě strany už se dohodly na podmínkách. Odejdu do Birminghamu na roční hostování asi za milion liber a pokud se klub zachrání v Premier League, tak mě může koupit za pět milionů liber. Nabídka Birminghamu byla nejlepší, kterou jsem obdržel, hlavně jsem chtěl zůstat v Anglii," potvrzuje Mido.

V posledních dnech se v Birminghamu také probírá téma příchodu dalšího Egypťana Hossama Ghalyho, rovněž z týmu Tottenhamu. Steve Bruce také potvrdil, že už se na něj v Londýně poptával. Krajanův příchod by potěšil i Mida.

"Strašně rád bych s ním byl v jednom týmu," dodává Mido.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články