Zpět na » Premier League » Manchester City má nejblíže k podepsání Edena Hazarda

Manchester City má nejblíže k podepsání Edena Hazarda

Manchester City má nejblíže k podepsání Edena Hazarda © cleansheetsallround.co.uk - Eden Hazard

2

Líbilo se

02.05. - Eden Hazard hodlá opustit na konci sezony Lille, taková byla první indicie. Následovala druhá a to ta, že bude působit v anglické Premier League, které se rozhodl dát přednost a teď se blíží rozuzlení, kdo talentovaného a jednoho z nejžádanějších hráčů získá. V čele závodu o Hazarda je podle anglických médií Manciniho City.

Eminentní zájem o belgického reprezentanta, jehož cena je odhadována na 37 milionů liber, hlásí Tottenham, Manchester United a také již zmíněné City, které je údajně nejblíže úspěšným námluvám.

Server goal.com uvedl zprávu, že jednou z klíčových postav, prozatím velmi nadějně se rodících námluv City, je Patrick Vieira, jenž byl několikrát na průzkumné misi a osobně jednadvacetiletého Hazarda sledoval.

Manchester City je navíc připraven předložit mladému hráči velmi lukrativní platové podmínky, hovoří se o týdenní mzdě ve výši 100 tisíc liber, což by mohlo rovněž sehrát svou roli.

Manažer momentálně vedoucího týmu anglické Premier League Roberto Mancini, je přesvědčen o tom, že by se Hazard perfektně hodil do jeho systému - 4-2-3-1.

"Chci hrát v Anglii, "prohlásil Hazard. "Mým cílem je jít do Premier League, protože můj čas ve Francii už vypršel. Momentálně se soustředím na dokončení sezony s Lille a pak půjdu do Anglie, "to jsou slova, která City silně nahrála.

Vyjádření Roberta Manciniho na adresu Edena Hazarda naleznete zde.

Kam dál?

Petr Zikmund / goal.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články