Zpět na » Premier League » Liverpool se zajímá o Manciniho z AS Řím

Premier League - Liverpool se zajímá o Manciniho z AS Řím

0

Líbilo se

14.07. - Možná ještě není všem přestupům na Anfield Road konec. Po nedávných příchodem Yossiho Benayouna a Ryana Babela se manažer Reds Rafael Benítez zajímá také o Alessandra Manciniho, mrštného záložníka italského AS Řím.

Brazilec Mancini svými výkony v uplynulé sezóně poutal pozornost celé Evropy, patřil k nejlepším hráčům AS v Lize mistrů a mezi nejvážnější kandidáty na jeho získaní se zařadili Juventus Turín a právě Liverpool. Manciniho agent Gilmar Veloz přiznal, že s Benítezem se už o možném přestupu bavil, ale jednání mezi kluby prý ještě nezačaly. Zprávy z konce minulého měsíce zase oznamovaly, že AS Řím odmítl nabídku Reds ve výši zhruba 17 milionů liber.

"Liverpool má zájem, s Benítezem už jsem mluvil. Říkal jsem mu, že vše záleží na AS Řím. Pokud se rozhodnou ho prodat, nebude problém se dohodnout na smlouvě," potvrzuje zájem Liverpoolu Veloz.

Manciniho současný kontrakt vyprší až v létě 2009. Podle Veloze však Mancini nemá v úmyslu odcházet a v klubu by rád zůstal. Vše se ale může zadrhnout na platových požadavcích brazilského středopolaře.

"V pondělí budu jednat se sportovním ředitelem Danielem Prade o novém kontraktu. Takže zatím nevím, co nabídnou. A jestli chce Mancini zůstat? Kdyby nechtěl, už by byl dávno pryč," dodává Veloz.

Italské zprávy tvrdí, že pokud AS Řím Mancinimu nenavýší jeho dosavadní plat, může o svůj klenot snadno přijít.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články