Zpět na » Premier League » Kolik stál Arsenal Eduardo da Silva ?

Premier League - Kolik stál Arsenal Eduardo da Silva ?

0

Líbilo se

12.07. - Zhruba před deseti dny jsem Vám slíbil, že se poptám na jihu Evropy, kolik opravdu stál přestup Eduarda z Dinama Záhřeb do Arsenalu.Rozuzlení si můžete přečíst zde:

Oficiální ústa Arsenalu jsou totiž v tomto případě naprosto zavřená a Fotbalportal už ví proč. Málokterý fanoušek v Anglii by asi přenesl přes srdce, kdyby byly oficiálně zveřejněny podmínky přestupu. Angličané totiž museli "skousnout" reprezentační prohru 0:2 v Záhřebu, kdy první gól vstřelil naturalizovaný Chorvat, Eduardo da Silva a druhý si dali ještě Angličané vlastní z 35 metrů. Teď by se jim asi těžko nesla výše částky, za kterou se tento skvělý hráč, který podle mne brzy nahradí gólový výpadek po Henrym, do Premier league dostal.

Před desti dny jsem uváděl, že suma za přestup se pohybovala kolem 24 miliónů euro s maximální tolerancí 6%. Dnes už podle několika nezávislých chorvatských zdrojů mohu potvrdit, že přestup stál Arsenal 25 miliónů euro, kdy 15 miliónů šlo do pokladny Dinama Zahřeb a 10 miliónů dostal sám Eduardo, aby se mu v té Anglii dobře hrálo.

Já jsem ho za svých častých návštěv chorvatských ligových stadionů viděl několikrát osobně a tento borec je ohromnou evropskou nadějí a ve spolupráci s Rosickým vytvoří velmi údernou sílu Arsenalu. Pro Kanonýry to byl rozhodně obchod desetiletí a všichni jen budeme zvědavi, za jak dlouho se tento hráč vypracuje na špičku ligových střelců.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články