Zpět na » Premier League » Moyes: Posilování je složité

Premier League - Moyes: Posilování je složité

0

Líbilo se

13.07. - Trenér Evertonu David Moyes připouští, že patřičně posílit kádr Toffees, se stává velice těžkým úkolem kvůli movitým klubům Premier League. Ty často utrácejí za kvalitní hráče obrovské položky, kterým Everton prostě a jednoduše nemůže konkurovat.

Liverpool, Manchester United, Tottenham, Portsmouth, ale také třeba West Ham mají svou šekovou knížku otevřenou dokořán a v letním přestupním období už za posily rozházeli neuvěřitelnou sumu peněz.

Everton doposud posílil pouze Phil Jagielka, jehož Karamelky získaly za 4 milióny liber.z Sheffieldu United. Ovšem kdyby možná nebylo touhy tohoto anglického záložníka zahrát si v zamilovaném klubu, přestup se nemusel vůbec konat. Evertonský klub byl často spojován s angažováním Davida Nugenta, Alana Smithe a Kierana Richardsona. V současnosti je již jisté, že na Goodison Park stoprocentně neodejde Nugent, který se před nedávnem upsal za 6 miliónů liber Portsmouthu.

Moyes je rozhodnutý přivést do Evertonu nové tváře, zvlášť když klub v nadcházející sezóně čekají boje v Poháru UEFA. Bere ovšem na vědomí, že divoké rozhazování financí ostatních celků Premiership, se promítne do sestavy Toffees, která nebude schopna na modrou polovinu Merseyside přivést fotbalisty prvotřídních kvalit.

„Myslím si, že obrovské utrácení jiných klubů, vás může postavit do složité situace, protože, když máte méně peněz, nemůžete jim konkurovat. Rádi bychom posílili kádr. Vím, že naši fanoušci chtějí v týmu zoufale vidět nové tváře. Určitě ne víc než já, ale obchodování na přestupním trhu je složité. Uděláme všechno, abychom Everton FC posílili a pořád sami sobě dáváme šanci. Touto cestou se ubíráme již několik let a budeme v ní pokračovat i nadále,“ uvedl David Moyes na oficiálních internetových stránkách klubu.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články