Zpět na » Premier League » Ljungberg má svolení k odchodu

Premier League - Ljungberg má svolení k odchodu

0

Líbilo se

11.07. - Arsene Wenger sice několikrát utvrzoval média v tom, že se švédským záložníkem Frederikem Ljungbergem počítá, ale situace se nyní otočila o 180 stupňů. Ljungberg jedná o přestupu s italskou Fiorentinou, od Arsenalu má svolení odejít. Gunners místo něj možná budou chtít získat útočníka Valerije Božinova.

O odchodu Ljungberga se sice dlouho spekulovalo, ale dnes poprvé potvrdil jednání s Fiorentinou jeho agent.

"Ano, kluby jednají o přestupu. Pokud se dohodnou, Fredrik může přestoupit. Sice je v Arsenalu spokojený, ale pokud se naskytne možnost, může zvážit odchod do Itálie," potvrzuje agent švédského reprezentanta.

O třicetiletém záložníkovi se také mluvilo v souvislosti s Manchesterem City a Sunderlandem, ale pro Ljungberga se jeví jako reálně zřejmě jen italské angažmá. V úvahu připadá také varianta, podle které poputuje Ljungberg do Fiorentiny výměnou za útočníka Valerije Božinova. S bulharským reprezentantem už Fialky nepočítají, ale v tomto případě by Arsenal musel Ljungbergovi přibalit na cestu ještě nějaký ten milion navíc, aby italskou stranu přiměl k výměně. Další variantou je hostování jedenadvacetiletého Božinova, který strávil minulou sezónu v Juventusu Turín.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články