Zpět na » Premier League » Villa podepsala vycházející hvězdu

Premier League - Villa podepsala vycházející hvězdu

0

Líbilo se

11.07. - Aston Villa dále pokračuje v posilování kádru pro novou sezónu. Tentokrát Villans přivedli do svých řad jednu z největších nadějí anglické kopané záložníka Harryho Forrestera z Watfordu, kterému je pouhých patnáct let.

Trenér Martin O’Neill opět vybíral v osvědčeném „nákupním středisku“ na Vicarage Road. Vždyť v zimě do Birminghamu přetáhl tahouna anglické reprezentace do 21 let Ashleyho Younga, který se v druhé půlce minulé sezóně tolik osvědčil.

Tentokrát si Villans vyhlédli hráče s obrovskou perspektivou do budoucna. Forrester válí za národní tým do šestnácti let a podle mnohých odborníků ho v anglickém fotbale čeká skvostná kariéra.

Něco na tom asi bude, protože eminentní zájem o tohoto mladíčka měli údajně i kluby patřící k elitě Premier League v čele s Manchesterem United nebo Tottenhamem. Nakonec ovšem všechnu smetanu slízla Villa.

Forrester podepsal na Villa Parku tříletý kontrakt a ředitel mládežnické akademie Aston Villy Bryan Jones o něm a jeho přestupu pronesl tato slova: „Dozvěděli jsme se, že Forrester dostal od Watfordu v uplynulém týdnu povolení jednat s naším klubem. Později se nám také upsal. V tomhle věku hráče čeká dlouhá cesta, než se stane fotbalistou se vším všudy. Věříme, ale, že je to obrovský talent.“

/ Fotbalportal.cz / skysports.com / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články