Zpět na » Premier League » Rosický spokojen se sestavou. Cože?

Premier League - Rosický spokojen se sestavou. Cože?

0

Líbilo se

11.07. - Zatímco celá fotbalová veřejnost pomalu pranýřuje Arsenal za to, jak naložil se svým klenotem soupisky Henrym, český reprezentant ve službách Kanonýrů Tomáš Rosický zůstává optimistou a se složením mužstva si neláme hlavu.

Zmiňovat se o slavném odchodu nejlepšího hráče historie The Gunners Thierry Henryho do Barcelony asi nemá smysl. To, že se jej trenér Arsene Wenger rozhodl nahradit chorvatským útočníkem Eduardem Da Silvou je věcí rovněž více než známou. V době, kdy se Arsenal potýká s poklesem formy, dobrých výsledků, a hlavně odchodem slavného francouzského kanonýra, přichází český reprezentant s jasným názorem.

„Samozřejmě vím, že nás Thierry Henry opustil a Eduardo posílil. Nicméně většina hráčů zůstala a to je dobrá zpráva před nadcházející sezónou. V minulém ročníku náš mladý tým bojoval za zvuku podobné melodie. V příští sezóně se můžeme posunout ještě výše a profitovat z té předešlé,“ svěřil se český záložník na oficiálních webových stránkách klubu.

Nad jeho slovy však někteří nechápavě kroutí hlavou. Asi nejvíc jeho spoluhráč z mužstva William Gallas, který si nedávno pustil pusu na špacír a poté jsme slyšeli věty typu: „Arsenal by neměl sázet jen na mladíky a pouštět zkušené hráče (tím měl na mysli odchod Henryho). Nejsem v Arsenalu proto, abych hrál o třetí příčku.“

Nabízí se přísloví. Jiný kraj, jiný mrav. Pravda může být kdekoliv. Hodně podceňovaní Kanonýři mohou v blížící se sezóně skončit v Top Four, ale také ve středu tabulky. Koneckonců, stejně jako každý další klub.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články