Zpět na » Premier League » McCulloch odchází do Glasgow Rangers

Premier League - McCulloch odchází do Glasgow Rangers

0

Líbilo se

12.07. - Původně měl přestoupit už v lednu, ale celý přestup byl dotažen až včera ve večerních hodinách. Ofenzivní záložník nebo útočník Lee McCulloch opouští po šesti letech Wigan a přestupuje do rodného Skotska, kde posílí Glasgow Rangers.

Gers zaplatí Wiganu za devětadvacetiletého McCullocha 2,25 milionu liber. Značně tedy navýšili lednovou nabídku, která měla dosahovat pouhých 750 000 liber.

"Jsem šťastný, že přicházím do takového velkoklubu s velku tradicí. Čekal jsem na ten přestup sedm měsíců. Teď, když je to definitivní, je to skvělý pocit. Doufal jsem, že by to mohlo vyjít už v lednu, ale Wigan nehodlal ustoupit ze svých požadavků. Snažil jsem se to popohnat, protože jsem opravdu moc chtěl přestoupit. Ale už je to minulost a nejdůležitější je, že smlouva už je podepsaná. Bezpochyby je to jeden z nejlepších dnů v mém životě. Na Ibrox Park mě brával už můj táta a vždy to byla skvělá podívaná. Teď mám šanci si zahrát, podle mého názoru, před nejlepšími fanoušky v celé Evropě," radoval se z přestupu McCulloch, který v Rangers podepsal čtyřletý kontrakt.

McCulloch zamířil do Wiganu v roce 2001 z Motherwellu a pomohl klubu postoupit až do Premier League. Celkem za Latics odehrál přes dvě stovky zápasů. Po příchodu Jasona Koumase z West Bromwiche dostal zelenou k odchodu a stal se tak už osmou posilou nového manažera Rangers Waltera Smithe. K Rangers se připojí ještě před odletem na soustředění v Německu.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články