Zpět na » Premier League » Chelsea lanaří Alvese ze Sevilly

Premier League - Chelsea lanaří Alvese ze Sevilly

0

Líbilo se

12.07. - Chelsea po výpadku obránců v minulé sezóně nepřestává svoji defenzivní linii nadále posilovat a další součástí hvězdného soukolí by měl být brazilský bek Dani Alves z FC Sevilla. Ten do Anglie chce, čeká se na dohodu obou klubů.

Chelsea za brazilského reprezentanta údajně nabídla 13 milionů liber a momentálně se čeká na vyjádření španělské strany. Ta od začátku prohlašuje, že svůj klenot nepustí za méně než 20 milionů liber. Chelsea se však ukazuje jako jediný klub, který by byl schopen se požadavkům dvojnásobného vítěze Poháru UEFA alespoň přiblížit. Liverpool a Real Madrid už jsou podle všeho ze hry o čtyřiadvacetiletého obránce.

Výkonný ředitel Blues Peter Kenyon navíc prohlásil, že Alves není jediným hráčem, kterého Chelsea sleduje a pokud bude Sevilla nadále trvat na vysokém odstupném, poohlédne se prý někde jinde. Přestupu je nakloněn i sám Alves, jeho agent Jose Rodriguez Baster se snaží Ĺ paněly přimět k přijetí anglické nabídky.

"Daniel chce, aby se kluby dohodly. Snažíme se přimět prezidenta Del Nida, aby tu nabídku zvážil. Zatím ale opravdu nemůžeme s jistotou říct nic. Musíme jen doufat, že Del Nido pochopí, že je to dobrý obchod pro všechny strany, to je zřejmé," dodává Alvesův agent.

Čtyřiadvacetiletý Daniel Alves je v Seville už od roku 2002, v loňské sezóně nasbíral 47 startů a 5 gólů ve všech soutěžích. V prosinci minulého roku s klubem podepsal nový kontrakt, který vyprší až v roce 2012. Jeho místo je na pravém beku, ale často je vídán i v pozici falešného prvého křídla.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články