Zpět na » Premier League » Babela zřejmě uloví Liverpool

Babela zřejmě uloví Liverpool

0

Líbilo se

10.07. - Liverpool je velmi blízko k získání další ofenzivní posily. Manažer Rafael Benítez si po Fernandu Torresovi vyhlédl holandského mladíka Ryana Babela, za kterého už Ajaxu Amsterdam nabídl vylepšených 13,5 milionu liber.

První nabídka Liverpoolu v hodnotě deseti milionů liber úspěšná nebyla, ale ta poslední ve výši 13,5 milionu liber zřejmě nakonec přesvědčí Ajax k prodeji své hvězdy.

"Liverpool má o Babela opravdu vážný zájem a učinil nám mnohem vyšší nabídku než byla ta první. Jejich zájem je skutečně velký, takže o Ryana nejspíš přijdeme," připouští brzký prodej technický ředitel Ajaxu Martin van Geel.

"Liverpool sice jedná s Ajaxem, ale Ryan ještě s nikým z anglické strany nemluvil. Můžeme začít až se dohodnou kluby, ale to je zatím ještě daleko," dodává Babelův agent.

O Babela se vedle Liverpoolu zajímá také Arsenal, ale zdá se, že Reds použijí peníze získané z prodeje Craiga Bellamyho a budou to právě oni, kdo Babela nakonec uloví. Dvacetiletý útočník či ofenzivní záložník v minulé sezóně nastoupil za Ajax ve 27 zápasech a vstřelil 5 branek. Nedávno reprezentoval na evropském šampionátu do jedenadvaceti let, kde s Holandskem získal zlaté medaile. On sám k triumfu přispěl dvěma góly. Na kontě má už i 14 startů a 4 branky za seniorský tým Holandska.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Nejnovější články