Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Andrej Aršavin se v rámci hostování vrací do Zenitu Petrohrad

Andrej Aršavin se v rámci hostování vrací do Zenitu Petrohrad

Andrej Aršavin se v rámci hostování vrací do Zenitu Petrohrad © mirror.co.uk - Andrej Aršavin

1

Líbilo se

24.02. - Záložník Arsenalu Andrej Aršavin se vrací do svého bývalého klubu Zenitu Petrohrad na hostování do konce sezony. Na přesunu se oba kluby dohodly v poslední den ruského přestupového okna.

Aršavin přisel do Arsenalu jako velmi žádané křídlo Zenitu v roce 2009, ale momentálně ve svých 30letech nedostával díky nedobré formy příliš herního vytížení a tak byl spojován s přestupem již delší dobu.

Poprvé se objevili spekulace o návratu Aršavina do Zenitu v pátek, podle ruských médii měl být Zenit ochoten za hráčovo hostování zaplatit 1 milion liber a plně hradit hráčovu mzdu. Podrobnosti smlouvy ale prozatím nejsou známy.

Andrej Aršavin, který v Zenitu strávil osm let, uvedl na svém webu prozatím tuto krátkou zprávu: "Stěhuju se do Zenitu na hostování. Hrát budu pod číslem 29. Více podrobností se dovíte zítra, až se probudíte."

Kam dál?

Petr Zikmund / soccernet.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články