Zpět na » Premier League » Manchester City získal první posilu

Premier League - Manchester City získal první posilu

0

Líbilo se

10.07. - Nový manažer Manchesteru City Sven Goran Eriksson má nakročeno k získání první posily, když se předběžně dohodl s italskou Regginou na přestupu útočníka Rolanda Bianchiho za 8,8 milionu liber.

Celý přestup by měl být dokončen nejpozději během středečního dne. Čtyřiadvacetiletý útočník bude první letní posilou klubu. V minulé sezóně nastřílel v Serii A 18 branek a pomohl Reggině ke čtrnáctému místu v soutěži. O čtvrtého nejlepšího střelce uplynulého ročníku Serie A se zajímalo hned několik klubů z celé Evropy.

"Dosáhli jsme předběžné dohody s Manchesterem City ohledně přestupu Rolanda Binachiho do Anglie v ceně 8,8 milionu liber. Obchod bude uzavřen ve středu," oznámil prezident Regginy Pasquale Foti.

Eriksson se dále živě zajímá o dalšího útočníka Johana Elmandera z Toulouse, ale zřejmě nebude ochoten splnit požadavky francouzské strany, která si švédského kanonýra cení na 17 milionů liber. Ĺ estadvacetiletý spoluhráč Pavla Fořta byl v uplynulé sezóně jednou z největších hvězd Ligue 1, když nastřílel 11 branek a klub dotáhl až do předkola Ligy mistrů.

Klub mezitím potvrdil, že přípravné zápasy odehraje ve Ĺ védsku, kde se příští týden ve středu utká s Ă–rgryte a o tři dny později s Carlstad United.

Martin Vymyslický / teamtalk.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články