Zpět na » Premier League » Santa Cruz do Blackburnu?

Premier League - Santa Cruz do Blackburnu?

0

Líbilo se

09.07. - Blackburn už sice získal na letním přestupovém trhu jednoho útočníka, kterým je nejlepší střelec Mistrovství Evropy do 21 let Maceo Rigters, ale manažer Mark Hughes by rád ofenzívu posílil ještě více. Podle posledních zpráv má zájem o útočníka Bayernu Mnichov Roqueho Santa Cruze.

Pětadvacetiletý Paraguayec Bayern téměř jistě opustí a podle svých slov nechce zůstat ani v Německu. Nerad by totiž v budoucnu hrál proti bavorskému velkoklubu.

"V německém fotbale zůstávat nechci. Je tady jiná mentalita, nehraje se tady tak útočně jako v ostatních ligách. Navíc bych nemohl hrát proti Bayernu, mám velký respekt k jeho fanouškům a celému městu," nechal se minulý týden slyšet Santa Cruz.

"Je pravda, že jsme se už informovali u několika agentů o jeho situaci. Mark Hughes o něm dobře ví," potvrdil zájem pro Lancashire Evening Telegraph prezident Rovers John Williams.

Santa Cruz strávil v Bayernu osm let, ale nikdy se nestal stálým členem základní sestavy. Buď neměl formu, nebo měl potíže se zraněními. Momentálně reprezentuje Paraguay na turnaji Copa America a blýskl se hattrickem do sítě Kolumbie.

Martin Vymyslický / football.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články