Zpět na » Premier League » Saha je nadšený z přesunu do Londýna a děkuje Evertonu

Saha je nadšený z přesunu do Londýna a děkuje Evertonu

Saha je nadšený z přesunu do Londýna a děkuje Evertonu © dailymail.co.uk - Saha ve svém novém působišti na White Hart Lane.

2

Líbilo se

02.02. - Nová posila Tottenhamu Louis Saha po svém úterním překvapivém přesunu přiznal, že přestoupil do nejdynamičtějšího a nejvíce vzrušujícího týmu v Anglii.

Francouzský útočník se přesunul na White Hart Lane těsně před koncem přestupového období z Evertonu. Poprvé se svými spoluhráči trénoval ve středu a v pondělí by měl být k dispozici při utkání Premier League s Liverpoolem.

„Nedělám krok zpátky, mám před sebou velkou výzvu a myslím si, že tento přesun byl správný,“ prohlásil Saha.

Saha podepsal smlouvu na rok a půl se Spurs v úterý, po třech letech působení v Evertonu, kde vstřelil 35 branek ve 115 zápasech. Zároveň liverpoolskému klubu poděkoval za to, že opět nastartoval jeho kariéru po působení v Manchesteru United, kde potýkal s častými zraněními.

„Musím poděkovat Evertonu a především Davidu Moyesovi, protože se mi dostalo pomoci, když jsem to opravdu potřeboval, nikdy na to nezapomenu.“

„Opouštět tak skvělý klub, jako je Everton je vždy smutné. Musím poděkovat skvělým fanouškům, od kterých jsem cítil podporu, jak v dobrých, tak i ve špatných časech. Hrát s hráči v Evertonu mi bylo potěšením. Tento klub je jak jedna rodina,“ zakončil.

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, bbc.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články