Zpět na » Premier League » Carragher končí s reprezentací

Premier League - Carragher končí s reprezentací

0

Líbilo se

09.07. - Obránce Jamie Carragher končí s fotbalem na mezinárodní úrovni, v pouhých devětadvaceti letech se rozhodl vzdát reprezentačního dresu. Podle svých slov se necítí být stálým členem základního kádru.

Carragher začal o své budoucnosti v národním týmu přemýšlet poté, co v zápase proti Estonsku na jeho místě dostal přednost Ledley King z Tottenhamu.

"Je mi 29, musím se smířit s tím, že nejsem základní kámen týmu a nemyslím si, že bych jím někdy ještě mohl být. Hrát tu a tam mi nestačí. Před pěti lety bych možná byl s takovou rolí spokojený, ale ne teď. Ĺ anci si zaslouží někteří mladí obránci, jako Joleon Lescott z Evertonu nebo Stephen Taylor z Newcastlu," vysvětluje Carragher důvody svého rozhodnutí.

Na místě středního obránce mohou v reprezentaci hrát i další - Sol Campbell, Rio Ferdinand, John Terry, Jonathan Woodgate nebo zmíněný Ledley King.

"Chtěl bych zdůraznit, že to nemá nic společného s manažerem Stevem McClarenem. Kvůli jeho osobě to rozhodně není, už jsem o tom nějaký čas přemášlel," vylučuje spory s koučem reprezentace.

Dveře si však Carragher úplně nepřibouchl: "Pokud by byl stav nejvyšší nouze, asi bych neřekl ne."

Jamie Carragher nastoupil za Anglii v 27 zápasech a vstřelil jeden gól. Steve McClaren se jeho služeb ještě nevzdává. Obránce Liverpoolu už zkoušel přemluvit dvakrát a další rozhovor s ním chce vést ještě před nominací na zápas s Německem 22. srpna.

Martin Vymyslický / premierleague.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články