Zpět na » Premier League » Marodka Evertonu se rozrůstá, dalším zraněným je Phil Jagielka

Marodka Evertonu se rozrůstá, dalším zraněným je Phil Jagielka

Marodka Evertonu se rozrůstá, dalším zraněným je Phil Jagielka © daylife.com - Phil Jagielka

3

Líbilo se

06.01. - Zranění zástupce kapitána a klíčové postavy zadních řad Evertonu Phila Jagielky, je pro tým Davida Moyese velkou nepříjemností a to o to víc, že je jíž patým hráčem, který má zdravotní potíže.

Phil Jagielka si přivodil zranění kolene ve středečním ligovém utkání proti Boltonu a chybět bude až šest týdnů. "Jagielka si poškodil kolenní vazy, potvrdil manažer týmu Moyes.

"Jeho ztráta je pro nás tvrdou ranou, protože je nedílnou součástí naší obrany, je pro nás opravdu velmi důležitý, "posteskl si nad zraněním klíčové postavy svého týmu osmačtyřicetiletý trenér.

Na seznamu zraněných hráčů je tak mimo čerstvě marodícího Jagielky také Leon Osman, Tim Cahill a Ross Barkley. "Leon Oman má problémy s kolenem a možná bude muset podstoupit menší zákrok, máme ještě několik dalších zranění, Tima Cahilla a Rosse Barkleyho, úplně fit není také Jack Rodwell."

"Jack měl opakovaně zraněnou podkolenní šlachu. Není to vážné, ale pokaždé, když jsme ho rentgenovali, tak stupeň poškození byl na prvním stupni, což znamená velmi lehké poškození, "dodal Moyes.

Kam dál?

Petr Zikmund / soccerway.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články