Zpět na » Premier League » Kdo nahradí Dyera?

Premier League - Kdo nahradí Dyera?

0

Líbilo se

Dnes 14:21 - Lodivod Newcastlu United Sam Allardyce je už dávno obeznámen s odchodem svého klíčového záložníka Kierona Dyera do West Hamu. Situace ho však nutí najít na jeho post alternativu. Big Sam se o své úvahy podělil s novináři, ale konkrétní jméno zatím nepadlo.

Bývalý kouč Boltonu včera Dyerovi požehnal k odchodu na Upton Park. Věděl, že hráčovu rodinu sužují problémy a přestup bude nevyhnutelný. Vedení Strak nebylo proti a s Hammers se dohodli na blíže nespecifikovaném odstupném. Nelibě však tento fakt vzali fanoušci Newcastlu, Dyerovi totiž zničili auto a jeho dům počastovali vajíčky, takže transfer probíhal ve velmi hektickém rytmu.

Nyní již ale Allardyce hledí do budoucna a tvrdí, že v nejbližší době bude nevyhnutelné posílit mužstvo Magpies ještě minimálně o tři nové tváře: „Moje práce momentálně spočívá v tom, abych ho nahradil. Nemyslím, že by to mělo trvat dlouho. Některé hráče přesunu na jiné pozice, tak rychle, jak jen to bude možné.“

„Podle mého na konci týdne podepíšeme jednoho či dva hráče. Aspoň doufám. Potom bych na St. James Park přivedl nejméně další dva nebo i tři fotbalisty, protože když Kieron odchází, kdokoliv ho prostě nenahradí. V tomhle případě to nelze provést jeden za jednoho, takže je nutné zlepšit kádr v celé jeho šíři a hloubce. Je potřeba přivést tři až čtyři hráče a nahradit Kierona,“ dodal Velký Sam.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články