Zpět na » Premier League » Barton čelí obžalobě

Premier League - Barton čelí obžalobě

0

Líbilo se

02.08. - Zle se rebelovi Newcastlu Joeymu Bartonovi nevyplatila tréninková šarvátka z bývalého působiště, když ještě coby záložník Manchesteru City napadl 1. května tohoto roku svého tehdejšího spoluhráče Osmana Daba.

Oba kohouti se během prvomájového tréninkového duelu čertili tak dlouho až Bartonovi ruply nervy a nekontrolovatelně svého protivníka skolil k zemi K.O. úderem své pravačky. Následky však byly vážnější než si anglický středopolař dovedl představit. Trenér Pearce ho do konce sezóny suspendoval a přidal ho na listinu nechtěných hráčů. A aby toho pro našeho bijce nebylo málo, Dabo si to po návratu z nemocnice, kde mimochodem zjistili poškození sítnice jeho oka, namašíroval směr policejní stanice a Bartona udal kvůli ublížení na zdraví.

Čtařiadvacetiletý fotbalista, jenž má na kontě i jeden start za anglickou reprezentaci byl zadržen už v květnu, ale policie poté nadále celý případ vyšetřovala a konečné rozhodnutí padne 9. srpna na jednom z manchesterských soudů.

Barton je svými výstřelky doslova proslulý. Jednou si típne cigaretu o oko svého spoluhráče, poté třeba zmlátí taxikáře a když se mu chce, dokáže i vystrčit holý zadek na hojný dav příznivců Evertonu. Všichni tak už netrpělivě očekávají, jaký trest mu bude přidělen po rvačce s Dabem a jestli se tím pádem Bartonovi konečně rozsvítí.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články