Zpět na » Premier League » Novými posilami Newcastlu United se brzy stanou Claudio Cacapa a Alan Smith

Premier League - Novými posilami Newcastlu United se brzy stanou Claudio Cacapa a Alan Smith

0

Líbilo se

02.08. - Kádr Newcastlu United bude brzy bohatější o další dva hráče. Do klubu mají nakročeno útočník Alan Smith z Manchesteru United a také brazilský obránce Claudio Cacapa z francouzského Olympique Lyon.

S Manchesterem United už se Magpies dohodli na odstupném za Alana Smitha - bude činit šest milionů liber. Podle manažera Sama Allardyce by se měl ještě během dneška stát hráčem Newcastlu. O bývalého hráče Leedsu United měla zájem celá řada klubů z Premier League, např. Middlesbrough, Everton, Portsmouth nebo Sunderland.

Po svém příchodu z Leedsu za sedm milionů liber strávil Smith v Manchesteru United tři sezóny. Kvůli chystanému příchodu Carlose Tevéze by se však na hřiště dostával jen těžko. Po Giuseppe Rossim je proto už druhým útočníkem, který v krátké době Old Trafford opouští.

Obranu Magpies by měl zase vyztužit zkušený brazilský obránce Claudio Cacapa. Ten přijde zadarmo, protože po skončení minulé sezóny odmítl v Lyonu prodloužit kontrakt a stal se volným hráčem. Jedenatřicetiletý bek už prošel lékařskou prohlídkou, momentálně s klubem projednává detaily své smlouvy.

"Bude velkou posilou. Byl pět let kapitánem Lyonu a pětkrát s ním získal titul. Má spoustu zkušeností z Ligy mistrů. Je jen škoda, že zatím neměl žádnou letní přípravu. Ale k dispozici by mohl být už proti Boltonu," říká manažer Alardyce.

Smith a Cacapa se stanou pátou a šestou posilou Newcastlu. Již dříve do klubu zamířili Mark Viduka, Joey Barton, David Rozehnal a Geremi Njitap.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Noviny
Nejnovější články