Zpět na » Premier League » Beattie na odchodu z Evertonu?

Premier League - Beattie na odchodu z Evertonu?

0

Líbilo se

01.08. - Ăštočníkovi Karamelek Jamesi Beattiemu se minulá sezóna určitě nevyvedla podle jeho představ. Góly dávali jiní a sám hráč jen paběrkoval. Mnozí fanoušci ho dokonce zařadili mezi nejhorší hráče liverpoolského týmu. Nyní přispěchal s nabídkou trenér Sheffieldu United Bryan Robson a věci se asi dají do pohybu.

Everton nejspíš bude za svého hráče požadovat 4 miliony liber, což by pro Blades neměl být problém. Beattie k Toffees přestoupil v roce 2005 za 6 miliónů liber a za tu dobu jeho cena výrazně klesla. Na vině je především minulá sezóna, která po té předchozí srazila tomuto útočníkovi hřebínek.

„Hovořil jsem s Jamesem a jeho zástupcem. Nejsou vyřešeny ještě všechny detaily, ale ano, už jsme jednali. Očekávám, že jasno by mohlo být někdy na konci týdne. Bez ředitele se nedá jedna nebo dvě záležitosti vyřešit., takže to jde pomalu,“ reagoval Robson na hodlaný přestup a fakt, že hlavní činovník Žiletek Kevin McCabe je v Austrálii.

Kouč Sheffieldu se o devětadvacetiletého forvarda zajímal už před časem. Když Beattie před dvěma lety přicházel s pověstí chladnokrevného střelce na Goodison Park z týmu Saints, nevěděl jaké trápení ho čeká. Během dvou ročníků nastřádal pouze 58 startů a zaznamenal jen 13 tref, z toho dvě v minulé sezóně.

„Nyní ještě řešíme pár věcí, jsme s Evertonem ve spojení. Myslím si, že v příštích 24 až 48 hodinách by mohl být celý transfer vyřízen,“ poznamenal s optimistickým nadhledem Robson.

Nový účastník League Championship, který se letos ocitl mezi třemi sestupujícími celky z Premier League, se snaží přivést na Bramall Lane i další hráče. Sheffieldu však s největší pravděpodobností jeden přestup již padl. Blades se před nedávnem pokoušeli zlanařit dánského záložníka Thomase Gravesena z Celticu Glasgow, ale šance na to, že by se k nim tato bývalá hvězda Evertonu přidala, jsou nyní velmi mizivé.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Srnek - 13.12. Odpovědět

docela staré

Srnek
Reklama
Reklama
Nejnovější články