Zpět na » Premier League » Fulham chce další tři posily

Fulham chce další tři posily

0

Líbilo se

31.07. - Nový manažer Fulhamu Lawrie Sanchez už přivedl během svého krátkého působení u Cottagers do klubu už sedm fotbalistů. Patří k nejaktivnějším manažerům na trhu, ale stále jakoby neměl dost. V nejbližších dnech má v úmyslu získat další tři hráče - Seol Ki-Hyeona, Hameura Bouazzu a Charlese N´Zogbiu. Počet posil by tak zaokrouhlil na deset.

Nejvážněji to zatím vypadá s příchodem korejského ofenzivního záložníka Seola. Fulham už údajně nabídl Readingu odstupné jeden milion liber, sám Seol má zájem přestoupit.

"Fulham mě chce a já bych za něj rád hrál. Je to šance hrát každý týden a to přesně chci," vyhlíží odchod do Fulhamu osmadvacetiletý korejský reprezentant.

Dalším na řadě by měl být útočník Hameur Bouazza, který v minulé sezóně hrával Premier League za Watford. Klub však sestoupil a alžírský reprezentant vyjádřil přání setrvat v nejvyšší anglické soutěži. O dvaadvacetiletého útočníka je zájem, především pak z Portsmouthu, West Hamu, Derby County a Fulhamu. Právě Cottagers budou zřejmě klubem, který splní požadavky Watfordu a zaplatí tři miliony liber. Nabídka už údajně leží na stole.

Třetím do party nových posil by měl být záložník Charles N´Zogbia z Newcastlu United. jeho odchod z týmu Magpies je velmi pravděpodobný, protože v posledním zápase minulé sezóny proti Watfordu už nebyl ani na soupisce týmu. Jeho cena je podobná jako v případě Bouazzy, tedy tři miliony liber.

Na Craven Cottage se však dnes definitivně uskutečnil pouze jeden obchod. Klub opouští dosavadní kapitán Michael Brown, který míří do Wiganu. Třicetiletý záložník úspěšně prošel zdravotní prohlídkou a na JJB Stadium podepsal tříletý kontrakt. Kluby si přestupovou částku nepřály zveřejnit, ale měla by se pohybovat okolo 1,5 milionu liber.

Pokud by manažer Sanchez získal výše uvedené hráče, přehoupl by se přes hranici dvaceti milionů liber utracených za nové posily. Za sedm nových hráčů doposud zaplatil 14 milionů.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/skysports.com

Nejnovější články