Zpět na » Premier League » Amauri má namířeno do Anglie

Amauri má namířeno do Anglie

Amauri má namířeno do Anglie © zimbio.com - Amauri zřejmě přestoupí do Anglie.

2

Líbilo se

04.11. - Agent útočníka Juventusu Amauriho tvrdí, že hráč kterého zastupuje, přestoupí v lednu do Anglie. Jeho momentální klub o něj nestojí a ostatní italské celky, které zájem mají si nemohou dovolit platit tak nákladného hráče.

Juventus v roce 2008 koupil brazilského útočníka za 20 miliónů liber, ale s jeho výkonností nebyl spokojený, vždyť dokázal v 71 zápasech nastřílet pouze 17 branek. A tak jej v minulé sezóně zapůjčil Parmě.

Ke svému týmu se vrátil letos v létě, ale klub s ním dále nepočítá, sází na jiné hráče. A tak může odejít v lednu zadarmo jinam.

V Parmě kde hostoval se Amaurimu dařilo a byl by o něj zájem, ale náklady jsou na něj příliš vysoké a klub by si ho zřejmě nemohl dovolit. Podobná situace je také v případě Neapole, nebo Janova.

V posledních dnech je jednatřicetiletý střelec spojován s Tottenhamem, Queens Park Rangers a Fulhamem, všichni o něj jeví zájem.

"Amauri se chystá podepsat s anglickým klubem, "potvrdil spekulace hráčův agent Ernesto Bronzetti. "Jeho plat je příliš vysoký a nemyslím si, že si ho může dovolit Neapol nebo Parma."

"Není to obyčejný hráč, Juventus mu platil 25 miliónů euro. A že by mohl přestoupit do AC Milán? Nemyslím si, že o něj mají zájem."

Kam dál?

Petr Zikmund / skysports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články