Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Premier League v číslech - 9.kolo

Premier League v číslech - 9.kolo

Premier League v číslech - 9.kolo © skysports.com - Patrice Evra společně Rio Ferdinandem po debaklu od Citizens

3

Líbilo se

24.10. - Je tu další statistický přehled uplynulého kola. Většina statistik se samozřejmě točí kolem víkendového derby na Old Trafford, ale dozvíte se třeba i jak je momentálně Van der Vaart klíčový pro Tottenham. Nebo penaltovou nemohoucnost Chrise Brunta a WBA.

Manchester United - Manchester City 1:6 (0:1)

  • Porážka s Citizens byla pro Manchester United prvním zápasem v PL, kdy dostali na domácím hřišti šest branek.
  • Manchester City také utnul 26 zápasovou šňůru United doma bez porážky v PL, naposledy se tak stalo v květnu 2010, kdy na Old Trafford dokázala uspět Chelsea. A skončila také série 19 domácích vítězství United
  • Svěřenci Roberta Manciniho vstřelili v této sezóně už 33 branek a stanovili tak nový rekord v počtu gólů po úvodních devíti kolech. Překonali tak předešlý zápis Arsenalu ze sezóny 2004/05, který dal 29 gólů.

QPR - Chelsea 1:0 (1:0)

  • Blues nasbírali v utkání devět karet, dvě červené a sedm žlutých.
  • Queens Park Rangers poprvé za 16 let doma porazili svého souseda z Londýna a připsali si tak první domácí vítězství v této sezóně.

Liverpool - Norwich 1:1 (1:0)

  • Reds v domácím prostředí už po šesté neudrželi čisté konto a to znamená jejich nejhorší šňůru od roku 2003.

Wolverhampton Wanderers - Swansea City 2:2 (0:2)

  • Wolves je teprve třetím týmem, který tuto sezónu bral bod, i když prohrával už o dvě branky.
  • Danny Graham skóroval ve všech třech posledních zápasech Swansea.

Arsenal - Stoke City 3:1 (1:1)

  • Gól Robina Van Persieho byl 200. brankou Arsenalu ze sta zápasů na Emirates Stadium.

Aston Villa - WBA 1:2 (1:1)

  • Kapitán Baggies Chris Brunt neproměnil tři ze svých pěti penalt v PL, když ve Villa Parku poslal svůj pokus vedle Givenovi brány. Pro WBA šestá neproměněná penalta z posledních deseti.
  • Pět posledních zápasům mezi těmito soupeři skončilo výsledkem 2:1, z toho třikrát pro Aston Villu.

Bolton - Sunderland 0:2 (0:0)

  • Bolton prohrál svých posledních sedm zápasů doma, což je nejhorší bilance v historii PL.

Fulham - Everton 1:3 (0:1)

  • Tato výhra Karamelek znamenala, že z posledních šesti vzájemných střetnutí s Fulhamem vyhráli pět zápasů a jeden remizovali.

Newcastle - Wigan 1:0 (0:0)

  • Wigan prohrál už šest po sobě jdoucích zápasů v letošní sezóně.
  • Černé straky už ve dvanácti posledních utkáních v PL neodešly poraženy a to poprvé od března-srpna 1997

Blackburn - Tottenham 1:2 (1:1)

  • Rafael Van der Vaart nyní skóroval ve všech čtyřech posledních zápasech Tottenhamu v PL. Jeho dvě branky v síti Rovers znamenali, že dal pět z posledních osmi branek svého týmu.
  • Spurs všech posledních pět utkání s Blackburnem vyhráli.

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, Premierleague.com

Související odkazy
Nejnovější články