Zpět na » Premier League » West Ham se pokusí získat Gudjohnsena

Premier League - West Ham se pokusí získat Gudjohnsena

0

Líbilo se

31.07. - Poté, co se otec a agent Eidura Gudjohnsena v jedné osobě vyjádřil, že útočníka Barcelony by přestup do West Hamu zajímal, připravují Hammers začít jednání o přestupu. První pokus by měl začít na rovných deseti milionech liber.

Kladiváři stále hledají nové posily a už včera se objevily v anglickém tisku zprávy, že lanaří islandského kanonýra Eidura Gudjhonsena, momentálně hráče španělské Barcelony. Ten však bude mít po příchodu Thierry Henryho velmi těžkou pozici a očekává se jeho odchod, s nejvyšší pravděpodobností zpět do Anglie, kde dříve hrával v dresu londýnské Chelsea.

West Ham by si osmadvacetiletého útočníka rád pořídil jako náhradu za Carlose Tevéze, jehož odchod do Manchesteru United se sice hodně protahuje, ale zřejmě se uskuteční. Podle listu Daily Star by Gudjohnsen mohl stát asi sedm milionů liber, ale Daily Mirror a Daily Express navrhují spíše částku deseti milionů.

"Přestup do West Hamu by Eidur určitě zvážil, už jen proto, že mezi vlastníky jsou lidé z Islandu. V Barceloně mu stále tvrdí, že je vše jen na něm. Pokud bude chtít odejít, nikdo mu bránit nebude," prohlásil včera Gudjohnsenův otec a zároveň agent Arnor.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/tematalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články