Zpět na » Premier League » Ghaly patří Birminghamu

Premier League - Ghaly patří Birminghamu

0

Líbilo se

30.07. - Nováček Birmingham City se dnes posílil již o osmého hráče, na St. Andrews Stadium z Tottenhamu míří egyptský záložník Hossam Ghaly. Pravý záložník přichází do Birminghamu za £3m.

Ghaly již v Birminghamu podepsal 3letou smlouvu s 2roční opcí, a nyní se čeká jen na vystavení pracovního povolení. Poté bude Ghaly připraven za Brums nastoupit.

"Hossam je vynikající koupě," rozplýval se manažer Birminghamu Steve Bruce. "Pokaždé, když jsem ho viděl hrát za Tottenham, obdivoval jsem ho."

"Je skvěle technicky vybavený, navíc vydrží i tvrdou anglickou hru. Na pravé křídlo to bude skvělý hráč."

Bruce věří, že Ghaly nahradí bývalého kapitána Birminghamu, Stephena Clemenceho, který odešel do Leicesteru.

"Myslím si, že Hossam může Stephena zcela nahradit, a že bude pro nás tuto sezónu velmi důležitý. Jsem s jeho koupí velmi potěšen, protože mu je teprve 25, hraje na mezinárodní úrovni a stále se chce prosadit v Premier League.

Pravý obránce či záložník před svým přestupem do Tottenhamu hrál ve Feyenoordu a v egyptském Al-Ahly. Ke Spurs přišel minulý rok v lednu a pod Martinem Jolem odehrál 34 zápasů, ve kterých vstřelil 3 góly.

Ke Ghalymu by se navíc v nejbližších dnech mohl připojit jeho krajan a bývalý spoluhráč s Tottenhamu, Hossam Mido. Podle Bruce je jeho příchod možný 50 na 50.

/ premierleague.com / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články