Zpět na » Premier League » Wenger ještě bude nakupovat

Premier League - Wenger ještě bude nakupovat

0

Líbilo se

29.07. - Kouč Arsenalu Arsene Wenger má svou šekovou knížku stále připravenou k použití. Zamýšlí totiž na Emirates Stadium přivést ještě minimálně dvě nové tváře. Zároveň však připouští, že příchod dřívějšího útočníka The Gunners Nicolase Anelky je nepravděpodobný.

Kanonýři během léta na seznamu posil zaznamenali tři nová jména. Bakari Sagnu, mladého polského gólmana Lukasze Fabianskiho a největší hvězdu chorvatské reprezentace Eduarda Da Silvu. Podle jeho vlastních slov ale nakupování nekončí.

„Máme v plánu podepsat nějaké hráče. Jestli najdu správného fotbalistu, koupím ho. Pokud najdu dva, koupím je také. Není to však bezpodmínečné. Pokud je nenaleznu, tak už žádné posily zkrátka nebudou. Kvality máme dost. Nebudu se omlouvat, jestli už nikoho nepřivedu, není to soutěž,“ uvedl francouzský lodivod severolondýnského mužstva.

Spekulace nyní uvádí, že Arsenal se eminentně zajímá o Wengerova krajana Nicolase Anelku, který v současnosti válí za jiný anglický tým Bolton Wanderers. Sám kouč ale tvrdí, že žádnou nabídku od vedení Kanonýrů zatím nedostal.

„Do této chvíle jsme pro Anelku neučinili žádnou nabídku. Cítím, že máme právě tolik útočníků, kolik potřebujeme. Chtěl jsem hráče jakým je Eduardo, který by mohl hrát v útoku s Emanuelem Adebayorem nebo Robinem van Persiem. To je důvod, kvůli němuž jsem se rozhodl pro Eduarda. Naskytlo se pak hodně otázek, proč jsem nedal na kvality Anelky. Ale já Eduarda zkrátka hodnotím výše. Máme jiné hráče, kteří by mohli hrát na Anelkově pozici,“ zdůvodnil své rozhodnutí trenér Arsenalu.

Francouzský kouč také pochválil za skvělé výkony jeho dánského svěřence Nicklase Bendtnera, jenž se dvakrát trefil do sítě Paris SG (nakonec 2:1 pro Arsenal) při zápase v rámci turnaje Emirates Cup.

„Samozřejmě, že jsem jsi u něho vědom nedostatku zkušeností, ale je dobrý hráč, ve kterém je specifický talent. Několikrát mu dáme šanci a věříme, že ho to povzbudí. S každým dnem je tento osmnáctiletý chlapec rychlejší, silnější a zkušenější, takže se zlepšuje velmi rychle. Je rychlý. Možná rychlejší než si lidé myslí. Je před ním ještě mnoho práce, ale má v sobě velký potenciál,“ dodal Arsene Wenger.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články