Zpět na » Premier League » Aston Villa začne bez Sörensena

Premier League - Aston Villa začne bez Sörensena

0

Líbilo se

30.07. - Thomas Sörensen, 30letý brankář Aston Villy si ve středečním přípravném utkání proti Toronotu poranil koleno a zcela určitě vynechá úvodní ligové kolo proti Liverpoolu. Sörensenovo zranění si vynutí tří až čtyřtýdenní pauzu.

Podle prvních zpráv se mělo jednat dokonce o delší dobu rekonvalescence, ale ta se naštěstí pro švédského brankáře nepotvrdila.

Sörensen však nebude moci nastoupit 11. srpna proti Liverpoolu, a tak nejspíše šanci dostane bývalý brankář Arsenalu Stuart Taylor.

"S kolenem mám problémy poprvé. Při výkopu jsem najednou ucítil bolest v levém koleni. Nevím čím to bylo. Možná byl míč moc tvrdý, možná to bylo z umělé trávy," řekl Sörensen.

"Nejprve jsem se opravdu bál, že to bude na dlouho. Za 4 týdny jsem šťastný. Téměř určitě nenastoupím proti Liverpoolu, ale doufám, že týden na to už budu připraven chytat."

"Moje zranění je velmi frustrující. Mám pocit, že minulou sezónu jsem chytal velmi dobře a chtěl bych si pojistit svoji pozici. Zranění je v tuto chvíli to poslední, co potřebuji," nezkrýval zklamání Sörensen.

Sörensenovi, který je ve Villa Parku momentálně jedničkou, by měla příští léto vypršet smlouva, a manažer Villans Martin O´Neill zatím zkušenému brankáři nenabídl novou.

/ premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články