Zpět na » Premier League » Santa Cruz definitivně v Blackburnu

Premier League - Santa Cruz definitivně v Blackburnu

0

Líbilo se

28.07. - Blackburn Rovers získal další letní posilu. Z Bayernu Mnichov přichází pětadvacetiletý útočník Roque Santa Cruz, Rovers za něj německému velkoklubu zaplatí odstupné ve výši 3,5 milionu liber, pro hráče je připravena smlouva na čtyři sezóny.

"Je to mladý hráč, reprezentant s dobrou reputací. Dobré je, že jeho fyzická kondice je v pořádku. Mistrovstí Jižní Ameriky odehrál bez problémů," pochvaluje si novou tvář manažer Mark Hughes.

Santa Cruz přišel do Bayernu Mnichov ještě jako teenager, ale do základní sestavy se nikdy nastálo neprobojoval. Letošní nákupy Lucy Toniho a Miroslava Kloseho jeho německou anabázi ukončily nadobro. Během působení v Bayernu však získal mnoho trofejí - vítězství v Lize mistrů, pět titulů mistra Bundesligy nebo čtyři Německé poháry. Ve 155 zápasech za Bayern se trefil 31krát. I v Blackburnu se však bude potýkat s konkurencí v ofenzívě, neboť v týmu jsou ještě Benni McCarthy, Jason Roberts, Matt Derbyshire nebo Maceo Rigters. Je však možné, že některý z nich ještě Ewood Park opustí.

"Může se to stát, ale já jsem rád, že mám tolik možností. Potřebujeme mít k dispozici kvalitní útočníky, sezóna je dlouhá," nevylučuje Hughes možný odchod některého z forvardů.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články